امروز یکشنبه 22 تير 1399

ساختمان پزشکان

زمان انتشار: بدون تاریخ  

روش جدید برای تست دست آوردات تازه

4798_orig

اپ Villeroy&Boch به شما این امکان را میدهد مشاهده ترتیب وسایل را در خانه خود به شکل  سه بعدی را ببینید ! اپ واقعیت افزوده Villeroy&Boch (یک تولید کننده بزرگ سرامیک که

دفتر مرکزی شرکت در آلمان است) دامنه وسیعی از دست آورداتی با بیشترین کیفیت از برترین های V& B collections, Joyce, Subway 2.0 and Legato را مستقیم به حمام شما میاورد. این یک راه سریع،ساده و سرگرم کننده برای پیش نمایش دست آوردات واقعی با جزییات خیره کننده ست.
در رابطه واقعیت افزوده از اینجا بیشتر بدانید .

4799_orig

روش استفاده : ابتدا باید این برنامه را از طریق گوشی یا تبلت از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید. بچه ها ! خبر خوب این است که این برنامه به صورت رایگان در اختیار استفاده کنندگان  iOS (سیستم عامل تلفن آی فون) و اندروید قرار می گیرد. بعد از اینکه برنامه را دانلود کردید به وبپیج شرکت رفته و کد AR را دانلود کنید. آن را چاپ کنید. کد AR  را روی سطح صافی که می خواهید دست آورد جدید را آنجا قرار دهید چسبانده و با استفاده از این نرم افزار آنرا اسکن کنید. برای اسکن کردن باید دوربین گوشی خود را به سمت کد AR  بگیرید. در این حالت این امکان برای شما وجود دارد که دست آوردات Villeroy&Boch را به صورت سه بعدی در اتاقتان ببینید.

198177

بهترین ویژگی این برنامه این است که این امکان را به شما می دهد که بتوانید دست آوردات را از تمام زاویه ها و در سایز واقعی ببینید. بر عکس هنگامی که به فروشگاه می روید و تنها محدوده  مشخصی از گزینه ها و رنگها را مشاهده می کنید ،نرم افزار Villeroy&Boch دست آوردات انتخاب شده را در کلیه شکل ها ، سایزها و رنگ ها برای شما نمایش می دهد. به عنوان یک برنامه واقعیت افزوده ، این نرم افزار شامل یک ابزار مشاوره نوآورانه است که به شما کمک می نماید تصمیم بگیرید که کدام دست آورد شایسته شماست. اکتشاف و کاوش خوش بگذرد ، لذت ببرید !

منبع-http://ibanoo.ir/

 

اندروید lg مولفیکس