امروز یکشنبه 22 تير 1399

ساختمان پزشکان

زمان انتشار: بدون تاریخ  

آموزش اصلاح و کوتاه کردن موهای شرمبعضی مواقع

بهداشت جنسی در زمان بلوغ

 

اصلاح و کوتاه کردن موهای شرمبعضی مواقع به منظور افزودن محبوبیت و وجهه عمومی ارائه شده است. در میان زنان بعضی از جوامع آمریکایی عمومیت خیلیی دارد. این تمرین چیز جدیدی نمی باشد. زنان خیلیی از جامعه های گوناگون با فرهنگ خاص خود، در گذشته، مانند حال، موهای شرمبعضی مواقع خود را کوتاه یا اصلاح می کردند. بعضی از فرهنگ ها، کلا مو را برای مردان و زنان غیرقابل قبول می دانند. بر روی این کره خاکی هیچ جایی وجود ندارد که در آن قسمت زنان اصلا موهای شرمبعضی مواقع خود را کوتاه نکنند.

آموزش اصلاح و کوتاه کردن موهای شرمبعضی مواقع

 

به گفته مجله پزشکی هانیما، علت احتمالی اینکه همه ی جوامع این امر را پیشنهاد کرده اند، بخاطر رعایت بهداشت شخصی است. اکثر ما که در شهرهای بزرگ زندگی می کنیم، فراموش نمی کنیم که برخی جوامع آب جاری را در دساضطراب ندارند تا با آن حمام کنند. چنانچه یک زن با موهای شرمبعضی مواقع ناسالم و کثیف نمی باشد، اما از بین بردن آن ها سبب می شود که بهداشت شخصی بهتر تر حاصل شود. این به این علت است که مایع هایی که بدن یک زن از خود تولید می کنند در میان موهای شرمبعضی مواقع جمع می شوند، مخصوصا در زمان عادت ماهانه، موقعی که این مایع ها نتوانند خشک بشوند و پیرامون موهای شرمبعضی مواقع بچسبند، آب کمتری به مهبل می رسد (در هنگام شستن) و این مساله سلامت مهبل را به خطر می اندازد. 
صرف وقت. در ابتدا انتظار آن هست که بین سی تا شصت دقیقه برای هر بار رشد کردن موها در مناطق شرمبعضی مواقع وقت بگذارید تا آنها را بتراشید. بعد از مدتی، اگر شما هر روز و یا چند روز یکبار اقدام به تراشیدن موهای شرمبعضی مواقع بکنید، شما و بدنتان عادت می کنید که عمل اصلاح را در دو دقیقه انجام دهید.
استفاده از تیغ نو برای هر بار اصلاح: موهای شرمبعضی مواقع خیلی کلفت و زمخت سبب آن می شوند که تیغ ها خیلی زود کند بشوند. به هیچ وجه از یک تیغ که با آن در ابتدا موهای پاهایتان را تراشیده اید، برای تراشیدن موهای شرمبعضی مواقع استفاده نکنید، مگر اینکه بخواهید خود شما را شنکجه بدهید! اگر شما به استفاده از یک ریش تراش برقی عادت کرده اید، آسوده خاطر باشید که تیغه های آن کند نشده اند.

 

حفظ بهداشت دسبرچسباه تناسلی و آموزش اصلاح و کوتاه کردن موهای شرمبعضی مواقع برای خانم ها

تراشیدن به کمک ژل و یا خمیر ریش های غلیظ: پیش از اینکه تیغ را بر روی پوست بکشید، یک لایه ضخیم از خمیر ریش یا ژل بر روی پوست بکشید، شما نیز به مقداری روان کننده مابین پوست ظریف و تیغ تیز دارید. جوهر نعناع و اکالیپتوس ممکن است سبب سوزش کمی در پوست بشوند ولی در بلند مدت سبب تسکین دادن مهبل می شوند – اگر خیلی سبب سوزش شوند آنها را بشوئید.
اصلاح در عصر. این به آن علت است که شما هنگام کافی برای آن کار داشته باشید و همچنین بعد از آن نیاز دارید که عریان باشید و یا لباس آزاد و یا لباس شب بپوشید. بعد از مدتی که شما عادت به اصلاح و تراشیدن کردید، شما می توانید این کار را در دو دقیقه در صبح در یک دوش گرفتن انجام دهید.
نپوشیدن لباس های ضخیم: پوست شما بعد از اینکه لایه رویی آن برداشته شد، قادر نخواهد بود که هرگونه مالش بر رویش را تحمل بکند. شما نباید لباسی بپوشید که آن لباس اجازه مالش پیدا کردن با مهبلتان داشته باشد. پیراهن و دامن بپوشید، شورت زنانه نپوشید در عوض شلوارک و یا شورت بکس مردانه بپوشید. اگر ممکن است اصلا لباس نپوشید. پاچه های الاستیکی شورتهای زنانه معمولی ممکن است خط بین ران ها و مهبلتان را اذیت بکند. پوشیدن شلوار جین تنگ بدترین ایده است.
خیساندن پوست در یک وان گرم و با یک دوش آب گرم پیش از اصلاح این کار سبب می شود که مو نرم تر شده و بریدن آن بهتر تر شود این کار سبب می شود که هنگام بیشتری بحساب بیاورید و سبب تیمار منطقه شرمبعضی مواقع می شوید.
بعد از تراشیدن، عریان و یا با یک پیراهن بخوابید. بدون شلوار و شورت باشید. لازم است که شما هیچ احساس سایشی بر روی مهبلتان، موقعی که خواب هستید، نداشته باشید.
در ابتدا خیلی دقیق نتراشید. بر روی پوست فشار ندهید. با تیغ به آرامی بر روی یک قسمت بکشید و سپس به منطقه بقیه ی بروید. شما کل مو را بر نمی دارید اما این کار سبب می شود که مقدارنابهتری که پوست تجربه می نماید، کم کردن یابد. با هر بار تراشیدن، شما سبب می شوید که موی بیشتری برداشته شود.
در جهت رشد مو بتراشید، این به آن معنی است که تیغ را از بالا به پایین بر روی بر آمدگی شرمبعضی مواقعتان بکشید و بصورت اریب به لبه های مهبل نزدیک شوید. شما می توانید جهت رشد موهایتان را موقعی که آنها را کوتاه کنید، مشاهده کنید. بعضی از زنان با تجربه در خلاف جهت رشد مو آنها را می تراشند، بعد از اینکه برای بار اول در جهت رشد حرکت کردند، با یک حرکت سبک و استفاده از یک لایه از ژل یا خمیر ریش، اینکار را می کنند. این نتایج بر اثر تراشیدن نزدیک بهم بوجود می آیند. این کار یک ایده خوب برای مبتدی ها نمی باشد.
بعد ا تراشیدن، یک محلول تسکین دهنده به پوست بمالید. مراقب باشید که بو یا مواد افزودنی آن پوستتان را نابهتر نکند. روغن کودک ممکن است که پوست شما را روان کند و اصطلاک پوستتان را کم کردن دهد. با همان نیرویی که برای کودک بکار می برید آنرا بمالید، اما پودرها برای مهبل و فرج بد هستند، اگرچه مقرون به صرفه می باشند.
زنان خیلیی می خواهند که آیا روشهای بقیه یی علاوه بر تراشیدن برای از بین بردن موهای شرمبعضی مواقع وجود دارد یا نه. بله وجود دارد اما تراشیدن روشی است که بیشترین استفاده را دارد. تنها راه از بین بردن دائمی موهای شرمبعضی مواقع، الکترولیز است که آن هم خیلی گران است. لیزرهای کنونی بطور موقت موهای شرمبعضی مواقع را از بین می برند، اما بکار بردن مکرر آن مقداری از موهای شرمبعضی مواقع و یا همه آن ها نازک شده و یا از بین می روند. بعضی از زنان بوسیله موم مالی اقدام به از بین بردن موهای شرمبعضی مواقع برای مدت طولانی تری از بین بروند و پوست صاف تر و صیقلی تر باشد. موم مالی اگر هم یک فرآیند دردناک نباشد، اغلب نابهتر کننده است. بعضی از زنان از کرمهای حاوی سود سوزآور برای از بین بردن موهای شرمبعضی مواقعشان استفاده می کنند. بعضی از زن ها شهامت آنرا دارند که یکی بعد از بقیه یی همه ی موهای شرمبعضی مواقعشان را بکنند. این کار ظاهرا کمتر از آنچه شما فکر می کنید دردناک است. بعضی از زنها از مواد شیمیایی مانند کرمهای اصلاح استفاده می کنند که ممکن است سبب سوزش بافتهای ظریف مهبل بشوند که نهایت احتیاط در بکار بردن آن ها باید رعایت شود.

اندروید lg مولفیکس