امروز یکشنبه 22 تير 1399

ساختمان پزشکان

زمان انتشار: بدون تاریخ  

ورزش ماهیچه ای برای نازک تر بنظر رسیدن ا ندام

L137137350355  برخی از افراد که چربی  دارند و سبب میشود که اندامشان اصلا خوشایند نباشد برای آنها روشی را آموزش میدهیم   که نیاز به کوشش و از بین بردن چربی ها ندارد فقط کافی است فرم بدن را با ورزش تغییر دهید  برای  ار بین بردن چربی های دور کمر و زیر بغل نیاز به قوائدی است که بطور کامل لاغر شوید و کالری بسوزانید و آن غیر از رژیم غذایی چیز بقیه یی نمیتواند باشد که نیازمند هنگام خیلیی است  که به این بهتری نخواهد بود ما در اینجا برای شما ترفند تقلب آمیزی را آموزش میدهیم  که ببهتری لاغر بنظر برسید پس با ما همراه باشید شاید جذاب باشد که برآمدگی های در جلوی سینه خود داشته باشیم. اما متاسفانه هنگامی که این برآمدگی به زیر بغل و پشت کمر هم کشیده می شود اصلاً زیبا نمی باشد و آسوده خاطراً همانطور که می دانید “سانس لیپو” (همان چربی آزار دهنده پشت و زیر بغل) بدون کوشش درست و حسابی از بین نخواهد رفت. اگر بخواهید فقط تمرین های مربوط به آن نقاط را نیز انجام دهید، باز هم خیلی نمی توانید آسوده خاطر باشید، برای چه که چربی های این قسمت مانند سایر چربی ها هنگامی از بین می روند که شما مصرف مقدار کالری روزانه خود را کم کردن دهید… خوشبختانه ما سه روش جدید اکتشاف کرده ایم که می توان با اتکا به آن ها تقلب کرده و آن چربی ها را از بین ببرید. این ورزش ها به طور کلی سبب ناپدید شدن چربی نمی شوند، اما می توانید حالت ماهیچه ای به آنها بدهند. با انجام این حرکات بدن شما شکل “V” به خود می گیرد و باسن و کمر نازک تر به نظر می رسند. ( در دهه ۸۰ معمولاً این کار را توسط اپلهای شانه ای انجام می دادند! خوب آن ها هم چنین روشی برای تقلب اکتشاف کرده بودند!). اگر پشت شما عضلات ورزیده تری داشته باشد، ژست های بهتری می توانید بگیرید. مادرتان درست می گوید: هنگامی که راست بایستید وزنتان تا ۵ کیلو کمتر نشان می دهد. خوب پس بگذارید وزنه برداری را شروع کنیم! این حرکات را برای ست های ۸ تا ۱۲ تایی تکرار کنید.
۱) ست های دمبل
کنار یک نیمکت یا صندلی محکم بایستید، یکی از دستان خود را روی لبه نیمکت یا تکیه گاه صندلی قرار دهید تا تعادلتان حفظ شود. از باسن به سمت جلو خم شوید. شکم در امتداد مهره های کمر قرار گرفته شود و سر و پشت تقریباً با زمین موازی باشند. با دست بقیه ی خود یک دمبل نسبتاً سنگین را بلند کنید (بعد از اتمام ۸ حرکت باید احساس درد و خسبرچسبی کنید) آن را به سمت پایین آویزان کنید تا با سطح زمین موازی گردد. ماهیچه های کتف خود را منقبض نمایید تا آن ها نیز موازی سطح زمین شوند. آرنج تان را خم کرده و وزنه را به سمت بالا بکشید تا جایی که دست به ماهیچه جلو بازو برسد. به آرامی وزنه را پایین ببرید. دستها را عوض کرده و حرکت را مجدداً تکرار نمایید.
▪ نکته:
در تمام طول حرکت باید کمر خود را صاف نگه دارید. تمام فشار حرکت باید بر روی کمر وارد گردد نه بازوها. اگر احساس می کنید که فشار بر روی بازوهایتان وارد می شود، از ابتدای حرکت به اندازه لازم عضلات کتف را منقبض نکرده اید. برای آزمایش تصور کنید کسی انگشتش را بین دو کتف شما قرار داده و شما قصد دارید انگشت او را بفشارید. متوجه شدید؟ هم اکنون همین کار را فقط با یکی از شانه ها انجام دهید.
۲) افزایش پا و دست عکس
بر روی شکم خود در حالی که دست ها در بالای سر دراز شده اند و پاها کاملاً صاف هستند، دراز بکشید. کف دست و انگشتان پا باید بر روی زمین در حالت آزاد قرار بگیرند. لگن و قفسه سینه هم باید بر روی زمین فشرده شده باشند. می توانید پیشانی خود را بر روی زمین قرار دهید یا سر خود را به طرفین بچرخانید (البته اگر تصور می کنید از این طریق بهتر تر هستید). حرکت را با بلند کردن ست راست و پای چپ آغاز کنید. شما مقداری کشیدگی در عضلات کمر خود احساس خواهید کرد. تا آن جایی که می توانید دست راست و پای چپ را بالا آورده و در همان موقعیت نگه دارید تا احساس کنید بقیه ی قادر نمی باشدید قفسه سینه خود را ثابت بر روی زمین نگه دارید. سپس پا و دست را کم کم پایین آورده و حرکت را با دست و پای بقیه ی تکرار کنید.
▪ هشدار:
برای ساده کردن حرکت به هیچ وجه نباید بدن خود را تکان داده یا بچرخانید. اگر دارای مسالهات مربوط به کمر هستید این تمرین برای شما پیشنهاد نمی شود. اگر احساس دردی بیش تر از آن چه مربوط به ماهیچه هاست احساس کردید از تکرار این حرکت جداً پرهیز نمایید.
▪ انواع مختلف:
می توانید فقط پاها یا تنها دست ها، و یا هم دست ها و هم پاها را در یک هنگام از روی زمین بلند کنید. اگر احساس کردید هنگام اجرای حرکت مقدار فشار وارده بیش تر از حد تحمل است، می توانید هر چهار عضو خود (هر دو دست و هر دو پا) را از روی زمین بلند کنید.
۳) کشش پشتی
بر روی لبه یک صندلی بنشینید و وزنه های نسبتاً سبکی را در هر یک از دستان خود بگیرید (در حدود ۵/۱ تا ۴ کیلو). از باسن به سمت جلو خم شده و کمر خود را کاملاً صاف نگه دارید. اگر می توانید کمی بیشتر خم شوید بد نمی باشد که سینه خود را بر روی زانو قرار بدهید تا استبهتر کند. دستان خود را پشت ساق پا قرار دهید. چانه خود را به داخل سینه ببرید. با کششی که به کمر و کتف خود وارد می کنید، سر را تا آن جایی که می توانید بالا بیاورید. مراقب باشید تا آرنج هایتان خم نشوند. هنگامی که به آخرین مقدار کشیدگی رسیدید، حرکت را متوقف کرده و سپس به آرامی سر و کمر را به سمت پایین هدایت کنید.
اندروید lg مولفیکس